Dobré rádio Prešov

NOVINKY

Cestovanie

Relácia Na aktuálnu tému - Cestovanie je zameraná na cestovanie za zaujímavosťami, prírodnými krásami, atrakciami, relaxom po domácich a zahraničných krajinách a destináciách s možnosťou pobytu, tipov na dovolenky, relaxačné, rehabilitačné, športové, zájazdové a iné rôzne pobyty.

Relácia prezentuje nielen jednotlivé firmy, ktoré ponúkajú uvedené služby, ale aj cestovanie za zaujímavosťami po jednotlivých krajinách.

Poslucháči sa dozvedia v tejto relácii o možnostiach tipov na dovolenku, či pobytov, ale aj o výhodných zľavách, akciách, jednotlivých individualitách či extra službách, ktoré ponúka prezentovaná firma. Relácia bude prinášať aj rôzne cestovateľské rady, aktuálne stavy počasia, aktuálne podmienky pre pobyt, informácie o múzeách, pamiatkach, skanzenoch, turistike do prírody a informácie o prípadných sprievodných programoch či iných zaujímavostiach a prioritách danej krajiny.

V prípade poskytnutia zliav či poukazov na prezentované služby jednotlivej firmy bude vyhlásená súťaž, ktorú vám budeme avizovať vopred, v upútavke pred reláciou.

Reláciou Na aktuálnu tému: CESTOVANIE Vás bude sprevádzať Libuša Říhová.

Otázky na jednotlivé firmy ponúkajúce služby spojené s cestovaním, tipy na zaujímavosti do relácie, podnety, skúsenosti alebo iné otázky či názory zasielajte na e-mail:

cestovanie@dobreradio.sk
0907 389 121

alebo na prešovské telefónne číslo:

051-2302903