Dobré rádio Prešov

NOVINKY

Mobily

Relácia Na aktuálnu tému - Mobily je zameraná na mobilné telefóny a mobilných operátorov. Prezentuje rôzne značky a typy mobilných telefónov, ich možnosti, funkcie. Takisto oboznamuje poslucháčov s rôznymi mobilnými operátormi. Informuje o novinkách týkajúcich sa paušálov, predplatených kariet, internetov, pevných liniek, o možnostiach pripojenia televízneho signálu a iných službách.

V relácii budeme mať možnosť dozvedieť sa množstvo zaujímavých informácií či už o firme, ktorá ponúka mobilné telefóny, alebo o jednotlivých mobilných operátoroch. Nové značky a modely mobilných telefónov, príslušenstvo, obaly a ozdoby na telefóny, ďalej rôzne paušály, služby, možnosti kombinácií a balíčky služieb – to všetko a ešte viac bude predmetom tejto relácie.

Poradíme Vám, ako si vybrať vhodný mobilný telefón či už ste klasický používateľ, náročnejší používateľ alebo biznismen. Povieme si, aké mobilné telefóny preferovať a akým sa máme zďaleka vyhnúť.

Budeme sa samozrejme venovať aj službám mobilných operátorov, poradíme Vám, ako si vybrať pre seba najvýhodnejší paušál alebo službu, aké dostanete výhody a bonusy a čo by pre Vás bola najvhodnejšia alternatíva.

Samozrejme, aj v tejto relácii budete mať možnosť zapojiť sa do súťaží, správne odpovede posielajte na:

mobil@dobreradio.sk

Tento mail môžete používať aj na Vaše pripomienky, námety, sťažnosti, ale aj pochvaly Smile