Dobré rádio Prešov

NOVINKY

Móda

Relácia Na aktuálnu tému - Móda s Nixi je zameraná na módu a nové módne trendy, ale aj na klasickú módu. Prezentuje módne značky a oboznamuje poslucháčov s obsahom a ideou danej módnej firmy. Propaguje nielen oblečenie, ale aj obuv, kabelky, bižutériu, šperky a iné módne doplnky.

V relácii sa dozviete všetko, čo sa týka konkrétnej firmy, ako vznikla, na aký módny smer sa orientuje, pre akú vekovú kategóriu je jej tovar určený, čo sa dá momentálne kúpiť v predajni, aké sa pripravujú novinky, aké sú aktuálne výpredaje, špeciálne akcie, aké sú možnosti zliav, vernostných kariet a darčekových kupónov.

Dozviete sa rôzne tipy a triky, ako kombinovať jednotlivé kusy oblečenia, aké strihy sa hodia pre rôzne druhy postavy, čomu sa vyhnúť a čo preferovať. Rovnako budeme pristupovať aj k topánkam, kabelkám, šperkom a iným doplnkom.

Relácia je zameraná predovšetkým na dámsku módu a štýl, avšak venovať sa bude aj pánskej móde. Poslucháči majú možnosť zapojiť sa aj do súťaží, správne odpovede posielajte na:

moda@dobreradio.sk

Tento mail môžete používať aj na Vaše pripomienky, námety, sťažnosti, ale hlavne pochvaly Smile