Dobré rádio Prešov

NOVINKY

Rozhovory s osobnosťami

Relácia Na aktuálnu tému - Rozhovory s osobnosťami je zameraná na predstavenie zaujímavých osobností - reprezentantov politického, spoločenského a najmä ekonomického života z Prešovského regiónu.


Relácia prezentuje firmy a podnikateľské subjekty rôzneho zamerania. Prioritne sa orientuje na výrobné spoločnosti a ich majiteľov, respektíve vrcholných manažérov. Svoje názory, stratégie a vízie v nej môžu prinášať aj predstavitelia politickej či spoločenskej sféry z mesta a okresu Prešov, ale aj v rámci Prešovského kraja.

Rozhovory s osobnosťami majú snahu ponúknuť Vám iný uhol pohľadu na známe (mediálne) aj menej známe - rozhodne však osobnosti - žijúce na území mesta a v jeho okolí. V rozhovoroch síce neobídeme ani témy detstva či prvých lások osobností, ale našim prvoradým cieľom bude predstaviť prostredníctvom našich hostí ich firmy či profesie, v ktorých sú úspešní.

Ak sa firma rozhodne poskytnúť darček(y) pre poslucháčov Dobrého rádia, vyhlásime súťaž, ktorú Vám budeme avizovať vopred v upútavke pred reláciou.

Reláciou Na aktuálnu tému - ROZHOVORY S OSOBNOSŤAMI Vás bude sprevádzať Iveta Benková.

Otázky na jednotlivé firmy, ktoré Vám budeme postupne predstavovať, ale aj tipy na zaujímavosti do relácie, podnety, skúsenosti alebo iné otázky či názory, zasielajte na e-mail:

osobnosti@dobreradio.sk