Dobré rádio Prešov

NOVINKY

Varenie a gastronómia

Zámerom relácie Na aktuálnu tému - Varenie a gastronómia s Ganterom je predstaviť prešovskej verejnosti zaujímavé gastronomické firmy, poskytovateľov stravovania, reštaurácie a ich reprezentantov z regiónu a aj obľúbené špeciality v dovolenkových destináciách, ponúknuť poslucháčom iný pohľad na gastronómiu a varenie, zároveň aj náhľad do zákulisia budovania značky - pootvoriť dvere do menej prezentovaných oblastí prípravy až po finálne - servírovanie.

Relácia prezentuje firmy a podnikateľské subjekty rôzneho zamerania. Prioritne sa orientuje na poskytovateľov gastronomických služieb a ich majiteľov.

Rozhovory s osobnosťami gastronómie majú snahu ponúknuť Vám iný uhol pohľadu na gastronómiu a varenie v regióne, ale aj špecialít známych dovolenkových destinácií.

Ak sa firma rozhodne poskytnúť darček(y) pre poslucháčov Dobrého rádia, vyhlásime súťaž, ktorú Vám budeme avizovať vopred, v upútavke pred reláciou.

Reláciou Na aktuálnu tému - Varenie a gastronómia s Ganterom Vás bude sprevádzať Ganter.

Otázky na jednotlivé firmy, ktoré Vám budeme postupne predstavovať, ale aj tipy na zaujímavosti do relácie, podnety, skúsenosti alebo iné otázky či názory, zasielajte na e-mail:

varenie@dobreradio.sk

prípadne na prešovskom telefónnom čísle:

051 – 230 29 03