Dobré rádio Prešov

NOVINKY

Životný štýl

Relácia je zameraná na zdravý životný štýl, novinky v oblasti správnej výživy,starostlivosti o pleť, telo a vlasy, ponúka tipy a rady na diéty, športové a iné voľnočasové aktivity, ponúka prehľad zaujímavých akcií, podujatí či výstav organizovaných v súvislosti so životným štýlom. Stretnete sa s radami odborníkov na výživu, chudnutie, relax tela i duše, kozmetiku a ďalšie zaujímavé oblasti.

Relácia  prezentuje  nielen   jednotlivé  spoločnosti  a salóny,  ktoré  ponúkajú uvedené  služby,  ale  aj  zaujímavosti,  dobré  rady  a užitočné  tipy  na  spomínané aktivity. 
 

Poslucháči sa dozvedia v tejto relácii o možnostiach tipov na relaxačné aktivity, šport, starostlivosť o pleť, telo, vlasy, zuby a nechty, ale aj o výhodných zľavách, akciách či extra službách, ktoré ponúka prezentovaná spoločnosť. Relácia bude prinášať aj rôzne rady, aktuality a informácie zo všetkých oblastí životného
štýlu.

V prípade poskytnutia zliav či poukazov na prezentované služby jednotlivej firmy bude vyhlásená súťaž, ktorú vám budeme avizovať vopred, v upútavke pred reláciou.

Reláciou  Na  aktuálnu  tému - ŽIVOTNÝ  ŠTÝL  vás  bude  sprevádzať  Miloslava Štefanová.

Otázky na jednotlivé firmy ponúkajúce služby, tipy na zaujímavosti do relácie, podnety, skúsenosti alebo iné otázky či názory zasielajte na e-mail:

zivotnystyl@dobreradio.sk

alebo telefónne číslo: 0908 824 756

V prípade, ak máte záujem nahrať svoj odkaz alebo názor na odkazovač, môžete tak urobiť na telefónnom čísle:

051-2302903, 

kde si váš názor vypočujeme a budeme sa ním zaoberať v relácii.