ALYA sa pýta, prečo nie je DOSŤ DOBRÁ. Exkluzívna premiéra jej novej skladby

Mladá slovenská interpretka ALYA prichádza s novinkou DOSŤ DOBRÁ. V texte sa nájdu mnohí. Novinku si ako prví mohli vypočuť poslucháči Dobrého rádia.

Alya, ktorá má na svojom konte už zopár vydarených skladieb, akými sú napríklad Sorry, Nebo, alebo Mesto s raperom Majselfom, prichádza s novou skladbou DOSŤ DOBRÁ, v ktorej posiela odkaz všetkým ženám.

Popová novinka v lyrickej zložke povzbudzuje k pochopeniu, aby sa seba láska stala aj našou realitou. Ak sa aj vy túžite každý deň tešiť zo života a pri pohľade do zrkadla cítiť naozaj veľa lásky, tak neváhajte a spríjemnite si deň s touto horúcou novinkou.

DOSŤ DOBRÁ vychádza spolu s pútavým a tematickým  videoklipom, o ktorý sa postaralo Illuminate. Skladba vzišla z dielne producenta Mateja „Maxa“ Mikloša. „ DOSŤ DOBRÁ je pieseň, ktorej text je jedným z mojich najobľúbenejších, ktoré som doposiaľ napísala. Venujem sa v nej síce tradičnej vzťahovej téme, no možno trochu z netradičného uhla pohľadu. Krízu vo vzťahu vykresľujem pomocou vlastnosti, ktorú nielen my ženy veľmi dobre poznáme a tou je porovnávanie sa medzi sebou. Porovnávaniu sa s ostatnými občas venujeme až príliš veľa energie a robíme tak úplne zbytočne. Verím, že každý z nás je absolútne výnimočný a každému z nás po svete behá tá naša výnimočná, spriaznená duša,“ uzatvára ALYA.

Pozri si aj videoklip:

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame