Ben Cristovao prichádza s novinkou. Určite na ňu nezabudneš

Nový singel dvojice Adam Mišík a Ben Cristovao sa síce volá Zapomenout, no určite sa stane nezabudnuteľným počinom. Adam je totiž synom legendárneho hudobníka a s Benom už predtým spolupracoval.

Určite si spomenieš na ich predchádzajúcu spoluprácu – projekt Hills 97, v rámci ktorého vytvorili úspešný hit Máma říkala. Jeho dôležitou súčasťou bol taktiež mladý producent Enthic. Teraz sa chalani dali dokopy opäť. “Singel vznikol spontánne, keď v jeden večer dorazil Ben do štúdia. Tak ho bavilo, čo sme mali s Enthicom rozrobené, že do 15 minút mal hotovú svoju slohu,” hovorí Adam Mišík o vzniku piesne. “Zapomenout je jeden z najlepších refrénov, aký Adam napísal. Mám radosť, že robíme na ďalšej veci. Adam je super človek a vždy ho rád podporím,” doplnil Ben Cristovao.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Osvedčená zostava sa tak naďalej drží hitových refrénov, tentoraz však chcel Adam zabŕdnuť do trošku tvrdších aranžmánov. “Song Zapomenout je tak trochu návratom k mojim rockovým koreňom. Snažil som sa ho zaspievať v inej polohe, než na akú sú fanúšikovia zvyknutí. Aj keď je trochu temnejší, má v sebe silu a nádej. Tú, myslím, potrebujeme všetci,” dodáva Mišík. Chytľavý track sa dočkal aj vizuálu, o ktorý sa postaral Ondřej Silný, ktorého zoznam spoluprác obsahuje výrazné mená súčasnej rap scény ako Calin alebo Stein27.

Minulý rok bol pre herca a speváka Adama Mišíka prelomovým. Pod režisérskou taktovkou Adama Sedláka sa stal hlavnou hviezdou experimentálneho a kritikmi oceňovaného filmu Banger, ku ktorému nahral úspešný titulný track Prach v spolupráci so Sergeiom Barracudom. V polovici decembra Adam ohlásil dva samostatné koncerty v Brne a v Prahe a sľúbil tiež spoluprácu s výraznými menami českej scény. Adama Mišíka a Bena Cristovaa si môžu fanúšikovia naživo pozrieť 26. apríla v brnianskom Metro Music Bare a 27. apríla v pražskom Lucerna Music Bare.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame