Ben Cristovao prichádza s novinkou. Určite na ňu nezabudneš

Nový singel dvojice Adam Mišík a Ben Cristovao sa síce volá Zapomenout, no určite sa stane nezabudnuteľným počinom. Adam je totiž synom legendárneho hudobníka a s Benom už predtým spolupracoval.

Určite si spomenieš na ich predchádzajúcu spoluprácu – projekt Hills 97, v rámci ktorého vytvorili úspešný hit Máma říkala. Jeho dôležitou súčasťou bol taktiež mladý producent Enthic. Teraz sa chalani dali dokopy opäť. “Singel vznikol spontánne, keď v jeden večer dorazil Ben do štúdia. Tak ho bavilo, čo sme mali s Enthicom rozrobené, že do 15 minút mal hotovú svoju slohu,” hovorí Adam Mišík o vzniku piesne. “Zapomenout je jeden z najlepších refrénov, aký Adam napísal. Mám radosť, že robíme na ďalšej veci. Adam je super človek a vždy ho rád podporím,” doplnil Ben Cristovao.

Osvedčená zostava sa tak naďalej drží hitových refrénov, tentoraz však chcel Adam zabŕdnuť do trošku tvrdších aranžmánov. “Song Zapomenout je tak trochu návratom k mojim rockovým koreňom. Snažil som sa ho zaspievať v inej polohe, než na akú sú fanúšikovia zvyknutí. Aj keď je trochu temnejší, má v sebe silu a nádej. Tú, myslím, potrebujeme všetci,” dodáva Mišík. Chytľavý track sa dočkal aj vizuálu, o ktorý sa postaral Ondřej Silný, ktorého zoznam spoluprác obsahuje výrazné mená súčasnej rap scény ako Calin alebo Stein27.

Minulý rok bol pre herca a speváka Adama Mišíka prelomovým. Pod režisérskou taktovkou Adama Sedláka sa stal hlavnou hviezdou experimentálneho a kritikmi oceňovaného filmu Banger, ku ktorému nahral úspešný titulný track Prach v spolupráci so Sergeiom Barracudom. V polovici decembra Adam ohlásil dva samostatné koncerty v Brne a v Prahe a sľúbil tiež spoluprácu s výraznými menami českej scény. Adama Mišíka a Bena Cristovaa si môžu fanúšikovia naživo pozrieť 26. apríla v brnianskom Metro Music Bare a 27. apríla v pražskom Lucerna Music Bare.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame