Dobré rádio sa lúči s letom najväčšou párty v slovenskom éteri. Tanečný špeciál dostane aj vlastný vysielací čas

Posledný deň letných prázdnin ti nesmie pokaziť náladu! V Dobrom rádiu sa v piatok celý deň lúčime s letom špeciálnym vysielaním. Počas celého dňa od 5:00 do 24:00 hráme len tie najväčšie tanečné pecky od najlepších DJov sveta a spomíname na najkrajšie momenty letného vysielania.

Nalaď si Dobré rádio na niektorej z našich frekvencií alebo počúvaj online. Zažijeme spolu nepretržitú 19-hodinovú diskotéku, ktorá ťa rozhodne nenechá chladným a poriadne ťa roztancuje. Do toho ti budeme aj naďalej ako obyčajne prinášať len dobré správy, aktuálne informácie, vtipné kuriozity či obľúbené súťaže.

A teraz veľké prekvapenie!

Tanečný špeciál dnešným dňom z vysielania nezmizne. Tie najtanečnejšie pecky budeš môcť od septembra počúvať každý piatok a v sobotu v čase od 20:00 do 24:00. Tvoje víkendové večery sa tak odteraz zmenia na poriadnu párty, nech si kdekoľvek (kde môžeš počúvať Dobré rádio). O tie najtanečnejšie sety sa postarajú špičkoví svetoví dji, ktorí ti predstavia tanečné verzie známych hitov, ktoré si nikde inde nepočul.

Počúvaj každý piatok a sobotu večer od 20:00 do 24:00.

#NajnovsieHityHrameAkoPrvi #LenDobreSpravy

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame