Ed Sheeran a Pokemon sa spojili v novej pesničke Celestial

Pesnička bude súčasťou pripravovaných hier Pokemon Scarlet a Pokemon Violet pre Nintendo Switch, ktoré vyjdú v Novembri.

Videoklip obsahuje kombináciu akčných živých i animovaných sekvencií. Jeho súčasťou sú aj vystúpenia rôznych Pokémonov – Pikachua, Charmandera i Squirtlea.

Toto však nie je prvýkrát, čo sa britský hudobník spojil s Pokémonmi. Minuloročná hra Pokemon Go obsahovala totižto tiež jeho špeciálne vystúpenie, ktoré sprevádzalo udalosť výberu vodného štartovacieho Pokémona – typ, ktorý si podľa Pokemon Blogu Ed vždy na začiatku populárnej RPG hry vyberie.

Hra Pokemon Scarlet a Pokemon Violet majú vyjsť už 18. novembra. Dej oboch hier sa odohráva v novom, otvorenom svete Paldea, ktorý je tiež domovom množstva nových Pokémonov či postáv. Prvýkrát v rámci série sa budú môcť hráči dokonca spojiť a preskúmavať tento región spoločne.

Ľudia, ktorí si zakúpia kópiu jednej z týchto hier v rámci predobjednávky do 28. februára 2023, budú môcť získať tiež špeciálneho Pikachua ako bezplatný bonus. Nintendo tiež pred spustením hier vydá 4. novembra novú hernú konzolu Nintendo Switch OLED s tematikou Pokémon Scarlet a Violet.

Novinku Celestial sme už zaradili do nášho playlistu, tak počúvaj Dobré rádio a užívaj!

Zdroj: polygon.com

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame