Imagine Dragons rušia kvôli svojmu frontmanovi koncerty. Dôvod je však opodstatnený

Priaznivcov skupiny Imagine Dragons nedávno bolestivo zasiahlo oznámenie, že sa ruší celá rada ich naplánovaných koncertov v Latinskej Amerike. Dôvody sú jednoduché: frontman Dan Reynolds musí riešiť svoje neľahké zdravotné problémy.

Spevák teraz totižto prežíva veľmi náročné životné obdobie. Okrem rozvodu s hudobníčkou Ajou Volkmanovou, s ktorou bol dlhých 10 rokov vo zväzku manželskom a s ktorou má štyri deti, teraz musí riešiť aj zdravotné ťažkosti.

„Počas 12 rokov fungovania našej kapely sme nikdy neprerušili turné (a počet šou, ktoré sme zrušili, by sa dali spočítať na jednej ruke). Veríme, že viete, aké ťažké bolo pre nás toto rozhodnutie urobiť, a urobíme všetko pre to, aby sme vám to vynahradili čo najskôr,“ ospravedlňovali sa muzikanti na svojom Instagrame a uviedli, že Dan momentálne zápasí s problémami s hlasivkami. „Lekár ho varoval, že ak by pokračoval, mohlo by dôjsť k trvalému poškodeniu. Nedávno sa k tomu pridali problémy s kolenom, ktoré si vyžiadajú rehabilitáciu. Preto vám momentálne nemôžeme ponúknuť šou, ktorú si zaslúžite,“ vysvetľovala kapela na svojom oficiálnom profile.

Na tom, aby sa dostal zase čoskoro do kondície, už spevák usilovne pracuje – v instastories zdieľal fotku, na ktorej možno vidno ortézu na nohe.

„Neurobil som toto rozhodnutie práve ľahko a je mi veľmi ľúto, že som vás všetkých sklamal. Ale aj keď som naštvaný zo zrušených turné, udržujem sa v dobrej nálade tým, že sa obklopujem dobrými priateľmi a rodinou,“ uviedol k tomu sám Reynolds a všetkým poďakoval za slová podpory. „Milujem vás všetkých a vážim si každý váš odkaz. Môj hlas a koleno sú každý deň o niečo lepšie,“ zdôraznil.

Čakanie na koncert si však môžeme všetci spoločne spríjemniť ich novinkou Symphony, ktorú sme okamžite zaradili do nášho DOBRÉHO playlistu! Tak počúvaj DOBRÉ RÁDIO a užívaj si najnovšie hity a len dobré správy spolu s nami!

Zdroj: blesk.cz

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame