KALI je žiadaným artiklom. NOVINKU s ním má aj YAEL. Volá sa NENI ZA ČO

Už o pár dní by mal vyjsť debutový album mladého slovenského speváka a herca, ktorého sláva smeruje stále vyššie. Chytľavá reggae novinka ťa nenechá sedieť.

Presne 24.11. sa do éteru dostane Yaelov prvý album s príznačným názvom X. Fanúšikov čaká 14 skladieb a jedna bonusová. Produkciu albumu si zobral pod palec Matej „Maxo“ Mikloš. Okrem novinky NENI ZA ČO s Kalim, si na albume budete môcť vypočuť aj iných atraktívnych hostí, ktorými sú Majself, alebo Paulie Garand. „X symbolizuje z matematického hľadiska neznámu. Je to premenná, ktorú chceme vo všeobecnosti z rovnice určiť. Premenná, ktorá bude album jednoznačne definovať,“ hovorí Yael.

Ako býva zvykom pri interpretoch ILLUMINATEnie je žiadnou výnimkou, že aj táto novinka dostala vizuálne spracovanie, ktorého režisérom je Martin Miko, ktorý sa postaral o zaujímavý deepfake-ovo spracovaný videoklip. Vo videoklipe možno spoznať zopár dobre známych tvárí z oblasti showbiznisu, ale aj športu.

„Som nesmierne rád, že sa nám podarilo tvrdou prácou v uplynulých mesiacoch a dňoch, ktoré neboli naozaj ľahké niečo veľké a krásne, čím môžem potešiť svojich fanúšikov. Verím, že každý si nájde v albume X to svoje a vyrieši svoju neznámu,” dodáva Yael.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame