Kto je nový frajer Miley Cyrus?

Speváčka momentálne boduje s hitom Flowers, ktorý je posledným zbohom bývalému manželovi, Liamovi Hemsworthovi. Vyrovnaná a šťastná sa tak môže venovať novému priateľovi. Podľa dostupných informácií ide o sedem rokov mladšieho hudobníka z Los Angeles.

Jeho meno je Maxx Morando a je členom rockovej kapely Liily. Ani Miley, ani Maxx síce svoj vzťah oficiálne ešte nepotvrdili, ale v L.A. už všetci vedia, že to spolu ťahajú cez jeden rok. Potvrdil to zdroj z okolia samotnej speváčky ešte v januári 2022. Okrem iného uviedol aj to, že “Miley sa obklopuje osobami a vecami, ktoré ju robia šťastnou a Maxx medzi ne rozhodne patrí.”

Zamilovaný párik dokonca prežil aj prvé spoločné Vianoce. Potvrdzovať to má fotografia, ktorá bola uverejnená na jednej z mnohých fanklubových stránok speváčky. Dvadsaťtriročný hudobník, konkrétne bubeník, sa s Miley zoznámil vďaka spoločným priateľom.

Dvojica sa dokonca ukázala spoločne aj na prestížnej prehliadke Gucci Love Parade fashion show. Napriek tomu, že Miley sa po boku Maxxa prezentuje rada a bez okolkov, na otázku, či sú novým celebritným párom, odpovedať odmieta. Všetkým na okolo je však odpoveď na túto otázku dobre známa.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame