LEGENDA 90.rokov je späť! Vypočuj si NOVINKU od *NSYNC!

Prelom milénií – nevídaná éra chlapčenských kapiel. Jednou z najslávnejších a najúspešnejších z týchto skupín bola *NSYNC. Päťčlenná formácia bola zložená zo zvedavých a talentovaných mladíkov, ktorí však v priebehu pár rokov zanechali nezabudnuteľnú stopu v popovej hudbe. Ako prví ti hráme ich comebackový singel.

Kapela *NSYNC vznikla v Orlande v roku 1995 pod producentskou réžiou Loua Pearlmana, ktorý preslávil aj chlapcov z Backstreet Boys. Skupinu tvorili Justin Timberlake, JC Chasez, Chris Kirkpatrick, Joey Fatone a Lance Bass. Názov, *NSYNC je vlastne spojením prvých písmen slov ‘in sync’, čo symbolizovalo ich hudobný súlad.

Skupina zabodovala už so svojím debutovým albumom “NSYNC” z roku 1997. Nasledovala séria ďalších úspešných albumov, vrátane “No Strings Attached” (2000) a “Celebrity” (2001). Prelomový singel “Bye Bye Bye” sa stal hymnou ich kariéry a dodnes je syngifikantnou skladbou pätice. *NSYNC mala širokú základňu fanúšikov nielen v Spojených štátoch, ale aj po celom svete. Ich hudobný štýl zahŕňal pop, R&B a dance prvky, čo prispelo k ich obľube a úspechu.

V roku 2002 však došlo k nečakanej zmene, skupina oficiálne oznámila dočasný rozpad. Ten vyvolal smútok fanúšikov, no zároveň umožnil jednotlivým členom skupiny presadiť sa v hudobnom priemysle samostatne. Justin Timberlake bol z nich všetkých najúspešnejší.

Po viac ako dvadsiatich rokoch je však kapela späť so singlom Better Place. Ten sme ti na Slovensku zahrali ako prví!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame