Má VEĽKÉ SRDCE! Dobrý skutok HARRYHO STYLESA ťa dojme

Ak podľa teba vrcholový šport a hudba nejdú dokopy, vyvedieme ťa z omylu. Svet dojíma Harryho gesto, ktorým potešil nielen ukrajinskú tenistku Jelinu Svitolinovú, ale aj ďalších fanúšikov Wimbledonu.

Podľa britských médií mal najobľúbeneší spevák súčasnosti darovať vstupenky Jeline na jeho koncert. Okrem toho sa tenistke ušlo aj osobné pozvanie. Ako je to možné? Svitolinová zrejme príliš nepočítala s tým, že by sa na grandslamovom turnaji vo Wimbledone mohla prebojovať ďaleko. Po postupe do osemfinále totiž musela zmeniť svoje plány a oželieť koncert Stylesa vo Viedni, na ktorý už mala kúpené vstupenky. V tom čase totiž hrala s Bieloruskou Victoriou Azarenkovou, po víťazstve 2:6, 6:4 a 7:6 (9) si vybojovala postup do štvrťfinále. “Hej ľudia!! Plánovala som ísť zajtra na koncert môjho obľúbenca Harryho Stylesa do Viedne. Ale Wimbledon zmenil moje plány. Chce niekto ísť? Mám dva lístky,” napísala podľa DPA Svitolinová ešte v piatok večer na Twitteri. Ako uviedol denník Daily Mail, vstupenky darovala jednému z jej fanúšikov a jeho synovi.

Oficiálny instagramový účet Wimbledonu komentoval jej dilemu slovami “Niečo získate, o niečo prídete”. Tweet si všimol aj samotný Styles, ktorý neváhal a pozval ukrajinskú hráčku na svoj koncert. “Gratulujem! Čakajú nás ešte štyri vystúpenia, si vítaná na ktoromkoľvek z nich. Veľa šťastia v ďalšom priebehu turnaja,” odkázal spevák na sociálnej sieti.

Dvadsaťosemročná Ukrajinka sa v roku 2019 prebojovala vo Wimbledone do semifinále, no po materskej prestávke je momentálne na 76. mieste svetového rebríčka.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame