NAJNOVŠIE hity hráme ako PRVÍ! Vypočuj si NOVÉHO YAELA!

Od začiatku roka nám YAEL naservíroval trojicu na seba navzájom nadväzujúcich skladieb, ktoré spája dejová línia prostredníctvom filmového vizuálneho spracovania. Jednotlivé skladby, ktorými sú napríklad UŽ NAVŽDY,skladba ARABELA alebo medzi fanúšikmi veľmi obľúbený hit PRINCEZNÁ spája aj hudobný producent Matej „Maxo“ Mikloš, ktorý doposiaľ držal skladby v konštantnej atmosfére.

Novinka V MOJOM SRDCI však prináša zmenu či už v hudobnom ponímaní, alebo vizuálnom spracovaní. Dalo by sa povedať, že v predchádzajúcich troch skladbách prevládali tajomno a temnota. S blížiacim sa letom sa YAEL rozhodol túto atmosféru prevalcovať dynamickou a pozitívnou novinkou. Niet pochýb, že „V MOJOM SRDCI“ je ďalším dielom väčšieho celku nakoľko v predchádzajúcej skladbe „PRINCEZNÁ“ je odkaz na aktuálnu novinku. Veľkú zmenu priniesla novinka V MOJOM SRDCI aj vrámci vizuálneho spracovania, v ktorom tak isto prišiel odklon od filmovej atmosféry, ktorú niesli predchádzajúce videoklipy. Režisérom je Martin Miko z ILLUMINATE, ktorý sa tento krát pohral v spracovaní s umelou inteligenciou.

Podobne spracované videoklipy majú aj celosvetovo známe kapely a interpreti akými sú napríklad Linkin Park, alebo Kid Cudi.Novinku V MOJOM SRDCI hudobne spracoval Maxo Mikloš a pod master skladby sa podpísal Miroslav Chyška. „V mojom srdci je jeden z tých singlov, ktoré sme museli prerábať niekoľkokrát, dokonca až trikrát. Najprv to mala byť spolupráca so skvelým interpretom, no po zmene refrénu, ktorý tento krát napísal sám život počas jazykového okienka venovaného mojej dcére sme sa rozhodli, že so spoluprácou ešte počkáme. Momentálne sme na rodinnej dovolenke aužívame si leto aslnko, ktoré Vám všetkým iluminátovcom chcem priniesť skrz obrazovky, reproduktory a snáď aj pódiá. Verím, že sa Vám tento singel bude páčiť a na koniec by som už len rád dodal moju obľúbenú vetu: ZOSTAŇ VMOJOM SRDCI PRINCEZNÁ ARABELA UŽ NAVŽDY!“, uzatvára YAEL.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame