NOVÁ Zuzana Smatanová si ťa pritiahne! Toto je jej singel GRAVITÁCIA

Po úspešnom singli Tajomstvo, ktorý sa stal titulnou skladbou k filmu Slúžka, prichádza slovenská speváčka s ďalšou chytľavou piesňou. Tá je svieža, tanečná a hlavným motívom je opäť láska.

Novinka vznikala u Zuzky doma. “Nahrala som pracovné demo a postupne na nej pracovala v štúdiu so šikovnými muzikantmi. Na programingu so mnou spolupracoval Laco Rychtárik, basu mi nahrala Laura Jašková a klávesy Peter Kunzo. O zvuk nahrávky a mix sa tradične postaral Ivan Jombík, o master Boris Sodoma. Celkovú produkciu som si robila sama,” hovorí o novinke speváčka.

Zuzana zároveň predstavila ku skladbe aj videoklip. “Chcela som si v ňom spontánne zatancovať a dostať zo seba eufóriu, no režisér Jakub Gulyás, ktorý miluje sci-fi, navrhol, aby sme išli do vesmírnej tematiky. Zohnali sme všetko potrebné, navliekla som sa do skafandra kozmonauta a hrali sme sa. Bolo mi v ňom príšerne teplo, aby sme dokázali vyplniť jeho objem, musela som sa naobliekať do pracovných kabátov ‘prešívákov’. Už pri prvých záberoch som sa spotila až tak, že som sa musela ísť domov prezliecť. Natáčali sme na troch lokáciách a zabralo nám to celkovo dva dni.”

Znie to neuveriteľne, ale Zuzana oslavuje 20. výročie pôsobenia na scéne. Ako inak, tvorivo a pracovne, dokončuje ilustrácie do knižky Peter Nagy pre deti 2, skladá nové piesne. V Žiline 25. mája otvorila novým koncertným programom tohtoročnú nabitú open-air sezónu a spolu s hosťami už chystá aj svoj výročný koncert, ktorý sa uskutoční 27. októbra v bratislavskom Stars auditóriu. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame