O Dobrom rádiu

Najnovšie hity a len dobré správy

Hráme najnovšie hity a hovoríme len dobré správy. A to zďaleka nie je všetko!

  • Najnovšie hity hráme ako prví. Máme nos na hity a tie najlepšie svetové a domáce novinky ti hráme vždy ako prví v slovenskom éteri! Ak chceš počúvať dokola tie isté staré pesničky, u nás ich nečakaj! Sústredíme sa na novú hudbu, ktorá ťa bude sprevádzať celý deň a vždy ti zlepší náladu.
  • Prinášame len dobré správy. Tých negatívnych je všade dosť, pritom dobrých vecí sa okolo nás deje neúrekom. My tvoje dni robíme krajšími. Neotravujeme ťa konfliktmi kauzami, politikmi ani inými tragédiami.
  • Radi sa zabávame. Veríme, že rádio nemá unudiť ani otravovať prázdnymi rečami. Každý deň napĺňame náš program zaujímavými, užitočnými ale aj vtipnými informáciami, ktoré ti zaručene zlepšia náladu. Každý deň tiež s nami hráš o skvelé ceny v rámci viacerých súťaží rozdelených do celého vysielacieho dňa.
  • Už čoskoro sa rozšírime do celého Slovenska! Naše vysielanie je dostupné v rôznych slovenských mestách, ktorých zoznam neustále rozširujeme tak, aby nás bolo možné počúvať v každom kúte krajiny. Pozri si aktuálny zoznam našich frekvencií.
    Ak práve nie si v dosahu našich frekvencií, počúvať nás môžeš aj online na našom webe.