PAMÄTÁŠ si ešte na Anetu Langerovú? Vypočuj si jej NOVÚ skladbu!

Niekdajšia česká SuperStar, autorka mnohých hitov, je späť! Aneta Langerová a Korben Dallas predstavujú nový singel s názvom Neustoupím.

A to nie je všetko! Dobrých správ máme pre teba viac. “Nekonečné čakanie sa končí a na jeseň vyrážame spolu na koncerty,” hovorí spevák skupiny Korben Dallas Juraj Benetin o pripravovanom turné Nekonečne s Langerovou.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Od vydania ich prvej spoločnej piesne Sen ubehlo už sedem rokov. Šnúru k EP Konečne, ktorá bola plánovaná na apríl 2020, prekazila pandémia covidu, rovnako dopadli aj koncerty preložené na jeseň rovnakého roku. Obaja interpreti boli následne zamestnaní vlastnými aktivitami, Langerová vydala v závere roka 2020 úspešný album Dvě slunce, s ktorým koncertuje, Korben Dallas zas od začiatku roka 2022 koncertovali so svojou platňou Deti rýb.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Teraz však našli čas opäť sa spojiť a po troch rokoch prichádzajú s novou spoločnou piesňou Neustoupím a so šiestimi jesennými koncertmi v Česku a na Slovensku. Spolu s novým singlom digitálne vychádza ako album Nekonečne sedem predchádzajúcich spoločných piesní, ktoré sa na jeseň objavia aj na vinylovej platni. “Od prvého okamihu, keď som sa s Korben Dallas stretla a natočili sme Sen, som vedela, že spolupráca nezostane len pri jednej piesni,” hovorí Langerová. “Chuť sa opäť stretnúť nielen v štúdiu v nás pretrvala až doteraz. A tak chlapci napísali ďalšiu krásnu pieseň, ktorá doplňuje našu nekonečnú zbierku. Skladba hovorí o ľudských hraniciach, o tom, že neexistuje istota, čo zajtrajšok prinesie, ale tiež o tom, že život nie je taký dlhý, aby sme robili kroky smerom, ktorým ísť nechceme,” doplnila. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame