Prečo nám to robí? Harry Styles opäť pobláznil internet. Za všetko môže jedno tričko

Slávu si očividne užíva a vie, ako okolo seba narobiť poriadny rozruch. Britský spevák nedá opäť spávať všetkým fanúšikom formácie One Direction, ktorí by päticu videli najradšej opäť spolu. Naznačuje nám Harry niečo?

Pozornému oku určite neušiel post, ktorý v nedeľu Harry uverejnil na svojich sociálnych sieťach. Za pár minút ho síce zmazal, no dôkazy v telefónoch a v počítačoch hovoria jasne. Do posilňovne pišiel v tričku s motívom One Direction a dokonca si pred zrkadlom urobil aj selfie!

Tričko pochádza ešte z roku 2012, z turné Up All Night. To sa uskutočnilo štyri roky predtým, ako kapela oznámila pauzu. Fanúšikovia si rýchlo urobili kópiu postu a dali priestor domnienkam.

Pripomeňme, že Harry verejnosť týmto postom pošteklil pár týždňov po tom, ako sa objavili informácie o možnej spolupráci s ďalším bývalým členom 1D, Niallom Horanom. Existuje tu súvislosť?

Jedno je však isté, Harry nezabúda na svoju niekdajšiu kapelu a s hrdosťou sa k One Direction hlási. Urobil tak aj počas ostatného udeľovania Brit Awards, keď sa počas večera poďakoval Niallovi, Louisovi, Liamovi a Zaynovi. “Bez nich by som tu dnes nebol,” dodal na záver.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame