Puerto má nové EP! Vypočuj si nezameniteľný španielsky vibe na JGR KNG 1

Jednotka v názve “épečka” naznačuje, že bude mať čoskoro pokračovanie. Puerto nedávno oslávil v slnečnom Španielsku svoje narodeniny, ale darček dostali fanúšikovia. Za producenta si zvolil Miroslava Rexu, ktorý si hovorí Rexound.

Skladby nového EP Puerta sú obohatené o rôzne elementy. V jednej je to napríklad kombinácia živej akustickej a elektrickej gitary do afrobeatu. Atmosféru umocňuje fakt, že épečko bolo nahrávané v španielskom nahrávacom štúdiu. Zaujímavo znie aj singel, v ktorom hosťuje Puertov o desať rokov mladší brat 23youngblood.

O zvuk celého projektu sa postaral Sushiboy. Skladbu PNKRNG však mastroval dobre známy Marek Šurin. “Všimol som si, že už mám dokončené tri skladby, v ktorých som spomenul slovo šelma alebo panter. Všetky tri robil ten istý producent, Rexound. Zhodli sme sa, že pridáme 2 skladby a spravíme spoločné EP. Tematicky je celkom vyvážené. Povedal by som, že 2 skladby pre ženy a 3 pre zvyšok osadenstva,” vraví o JGR KNG 1 Puerto.

Jeho cieľom bolo priniesť do sveta hudby opäť niečo nadčasové. A podarilo sa. “Verím, že si každý príde na svoje. A zároveň už teraz môžem povedať, že sú nachystané ďalšie veci, ktoré prídu skôr, ako by sa dalo čakať,” dodáva Puerto. Jeho épečko je dostupné vo všetkých obľúbených streamovacích appkách.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame