RONIE krstila debutový album Roniemoon, boli sme pri tom! Čo mu prajú ZNÁMI speváci?

Podľa slov speváčky je album Roniemoon romantický, nostalgický, divoký, silný aj motivačný. Albumová novinka “s nádychom rokov dvetisícich” vznikala tri roky a odkazuje na svetoznámych interpretov, ktorí Ronie formovali.

Názov albumu vznikol spojením slov Ronie a moon. S mesiacom má speváčka podľa vlastných slov vnútorné puto už dlhodobo. “Fascinoval ma od detstva. Mám ho dokonca aj vytetovaný. Vždy som bola viac nočný ako denný človek. Niekedy som si v noci písala priania na papier, popritom ako som sledovala mesiac a v hlave vymýšľala svoju najkrajšiu možnú budúcnosť. Nie náhodou je na albume 12 pesničiek. Je to paralela k dvanástim mesiacom v roku,” hovorí Ronie o svojej hudobnej novinke.

Na albume so speváčkou spolupracovalo viacero producentov a hostí. Hlavným producentom je Martin “Maxo” Šrámek, ktorý je aj speváčkin priateľ. Spolupracovali na ňom aj Maxo Mikloš, Adrián Líška, Miroslav “Horso” Horský a Erika Rein, ktorí spolu s Dominikou Mirgovou a Matúšom Kolárovským album aj pokrstili. Album obsahuje tri spolupráce s hviezdnymi hudobnými menami – s Kalim, Monikou Bagárovou a Dominikou Mirgovou. Všetky texty si aj na album Roniemoon napísala samotná Ronie. “Je to niečo, čím sa prihováram svojim ľuďom, a verím, že aj preto počúvajú moju hudbu,” dodáva. Textovo na album v rámci spolupráce prispeli aj Kali a ADiss.

Naši moderátori sa krstu zúčastnili a okrem iného získali pre Ronie exkluzívne priania od jej speváckych kolegov.

Ronie vyjadrila spokojnosť s každou skladbou, ktorú fanúšikovia nájdu na novinke. “Každá vystihuje úplne inú časť mojej osobnosti a mojich pocitov. Taktiež moje spolupráce sú niečím magické. Odporúčam vypočuť si celý album. Verím, že si každý nájde tú svoju skladbu, ktorá mu prehovorí do duše,” dodala speváčka. Čoskoro má začať pripravovať turné k albumu, ktoré sa uskutoční na jar 2024.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame