Skoncovala so smútkom, roztáča to na tanečnom parkete. Je tu nový album Miley Cyrus a singel River

Cítila sa, ako keby stála v aprílovom daždi a z neba padali tie najrôznejšie emócie, ktoré jej dávali zabrať. Spamätať sa musela z rozpadu manželstva a popasovala sa s ďalšími výzvami. Dnes je silná, sebavedomá, zrelá a dobre naladená. Album Endless Summer Vacation je von!

Od posledného albumu Plastic Hearts, ktorý vydala Miley tesne po rozchode s manželom Liamom Hemsworthom, uplynuli tri roky. Čakať sa oplatilo, americká televízna a hudobná hviezda prichádza s novým zvukom a pozitívnou energiou.

Už pilotný singel Flowers bol predzvesťou toho, že nová štúdiovka nás nenechá sedieť. Z tanečného parketu tak skoro neodídeme, pretože s novým albumom pustila Miley do éteru aj skladbu River. K videniu je dostupné už aj čiernobiele video a Miley je v ňom v najlepšej forme. Fyzickej aj psychickej.

Je sebavedomá, otvorená láske. “Si ako rieka, ktorá ma únaša. Chcem sa v tebe utopiť,” spieva Miley v skladbe River, ktorú sme ti zahrali na Slovensku ako prví! Video je navyše atraktívne aj vďaka tanečným pohybom sporo odetej speváčky.

Prerod hviezdičky na skutočnú hviezdu si všímajú aj kritici a pochvaľujú si ho. Popredný magazín The Rolling Stone na adresu Miley napísal, že “zo školáčky vyrástla hviezda, akou vždy túžila byť.” Viac informácií o albume Endless Summer Vacation sa dočítaš v tomto článku.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame