SLOVENSKÚ speváčku hrali rádiá po CELOM SVETE! Teraz prichádza ANDIE J s novinkou

Pre sebavedomie každej ženy je dôležitá vnútorná harmónia a pokoj. Motivovať nežné pohlavie k väčšej sebaláske sa rozhodla mladá a talentovaná slovenská speváčka Andie J, ktorá si našla svojich fanúšikov aj za hranicami vlasti. Takto znie jej novinka Under The Water.

Skladbu síce napísala Andie J začiatkom minulého roka pri hľadaní samej seba a skúmaní, kým je a aké pocity zo seba má. Myšlienky, ktoré spísala do piesne, sú kombináciou samoty a harmónie mysle a tela. “Skladba sa spočiatku javila ako akustická, melancholická výpoveď, v ktorej stonám a presviedčam samú seba o pravde, ktorú cítim. Po tom, ako som zistila, prečo túto melódiu a text píšem, som sa skutočne presvedčila o tom, že sa cítim dobre vo svojom tele s dušou, ktorú mám. Aj keď sa ešte musím učiť veľa vecí a tiež veľa vecí napraviť a vyliečiť,” objasňuje Andie J.

Novinka je prezvesťou nadchádzajúceho albumu, ktorý Andie J pripravuje s pomocou King Shaolin, dvornou kapelou Celeste Buckingham. Čiernobiely klip podčiarkuje speváčkine emócie a pod réžiu sa podpísala Bernadett Halašiová.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame