Stále STOJA pri ňom! NÁDHERNÉ gesto fanúšikov Lewisa Capaldiho! Aj napriek tomu prišiel KONIEC

Ešte prednedávnom zrušil všetky svoje koncerty, aby sa fyzicky a najmä psychicky pripravil na náročný festival Glastonbury. Nepríjemná choroba ho však zaskočila v sobotu priamo na pódiu aj tento raz. Kým on zápasil s prejavmi Tourettovho syndrómu, fanúšikovia mu prejavili podporu najkrajším možným spôsobom!

Zimomriavky. Aj tak možno opísať dianie na festivale Glastonbury v Británii počas víkendového koncertu speváka, ktorý sa naučil hrať na gitare a bicích už ako dvojročný. Talentovaný a veselý Lewis sa nikdy nevyhýbal otázkam týkajúcich sa jeho nepríjemneho ochorenia. Tak veľmi mu však záležalo na tom, aby na najväčšom festivale v Anglicku podal výkon hodný svojho mena, že zrušil všetky koncerty, ktoré mal do začiatku Glastonbury naplánované.

Nikto preto nečakal, že záchvat chytí Lewisa priamo na pódiu. Reakcia fanúšikov však dojala celý svet! Pozri si video od BBC:

@bbc

The Glastonbury crowd ft @lewiscapaldi – what a beautiful moment ❤️🤗 listen on @bbcsounds bbcsounds | watch on iPlayer Glastonbury iPlayer OurBBC

♬ original sound – BBC – BBC

Aj napriek tomu však Lewis nebude v koncertovaní pokračovať. Koniec. Minimálne do konca roka. Ako napísal v oficiálnom stanovisku, časté koncertovanie ho očividne fyzicky a psychicky vyčerpáva a nie je mu tak umožnené podať výkon, aký by si podľa jeho slov všetci zaslúžili. Navyše, Tourettov syndróm má tak ideálne podmienky na svoj rozvoj. Dojímavé slová a prosby o odpustenie si môžeš prečítať tu:

Veríme, že Lewis sa na koncertné pódiá po novom roku vráti. Držíme mu palce a naďalej si jeho hity budeme s radosťou hrať!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame