TOTO bude PECKA! Sam Smith chystá spoluprácu s kráľovnou popu

Len pred pár hodinami sa na sociálnych sieťach britského speváka objavil teaser na novú skladbu. Nepoznáme dátum jej vydania, názov, no je jasné, že to bude hit!

V piatok sa dočkáme nového singla od speváčky Dua Lipa. Volá sa Dance The Night a má byť titulnou skladbou k novému filmu o Barbie. Megahviezda vie, ako svojich fanúšikov držať v napätí, no dnes ju prekonal Sam Smith.

Ten len prednedávnom vydal album Gloria, na ktorom nájdeš aj hity známe z Dobrého rádia, napríklad Unholy či I am Not Here To Make Friends. Album sa stretol s pozitívnymi reakciami, ale Sam ide ešte ďalej! Nová skladba má byť výsledkom spolupráce s kráľovnou popu – Madonnou! Toto je všetko, čo zatiaľ vieme:

Samotná Madonna pritom tiež nedávno prekvapila svojich fanúšikov, keď ohlásila turné pozostávajúce z jej najväčších hitov. Pripomenie si tak zároveň 40 rokov na hudobnej scéne. Dovtedy však bude určite jasné, ako znie jej spoločný počin so Samom. Zostaň s nami, lebo najnovšie hity hráme ako prví a dobré správy prinášame ako jediní!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame