TOTO bude PECKA! Sam Smith chystá spoluprácu s kráľovnou popu

Len pred pár hodinami sa na sociálnych sieťach britského speváka objavil teaser na novú skladbu. Nepoznáme dátum jej vydania, názov, no je jasné, že to bude hit!

V piatok sa dočkáme nového singla od speváčky Dua Lipa. Volá sa Dance The Night a má byť titulnou skladbou k novému filmu o Barbie. Megahviezda vie, ako svojich fanúšikov držať v napätí, no dnes ju prekonal Sam Smith.

Ten len prednedávnom vydal album Gloria, na ktorom nájdeš aj hity známe z Dobrého rádia, napríklad Unholy či I am Not Here To Make Friends. Album sa stretol s pozitívnymi reakciami, ale Sam ide ešte ďalej! Nová skladba má byť výsledkom spolupráce s kráľovnou popu – Madonnou! Toto je všetko, čo zatiaľ vieme:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Samotná Madonna pritom tiež nedávno prekvapila svojich fanúšikov, keď ohlásila turné pozostávajúce z jej najväčších hitov. Pripomenie si tak zároveň 40 rokov na hudobnej scéne. Dovtedy však bude určite jasné, ako znie jej spoločný počin so Samom. Zostaň s nami, lebo najnovšie hity hráme ako prví a dobré správy prinášame ako jediní!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame