Vieme, kedy bude JAMES BLUNT koncertovať na SLOVENSKU

Jeden z najúspešnejších popových spevákov nedávnej minulosti vystúpi v rámci svojho turné The Who We Used To Be Tour aj v Bratislave. Koncert odohrá už budúci rok v na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Na koncerte v Bratislave James Blunt predstaví svoj nový album The Who We Used To Be, ktorý vydáva 27. októbra. Jeho názov si James požičal opäť aj na svoje aktuálne turné. Už 2. augusta zverejnil prvý singel Beside You z novinkového albumu. Ten už z Dobrého rádia poznáš, lebo najnovšie hity ti hráme ako prví.

Bývalý vojak James Blunt predal celosvetovo viac ako 20 miliónov kópií albumov, pričom jeho debut Back To Bedlam z októbra 2004 sa stal vo Veľkej Británii najpredávanejšou nahrávkou. James je držiteľom dvoch Brit Awards, dvoch Ivor Novello Awards, dvoch MTV Video Music Awards a piatich nominácií na Grammy. K jeho najúspešnejším hitom patria skladby You’re Beautiful, Wisemen, Goodbye My Lover, Carry You Home či 1973.

James Blunt vystúpi v Bratislave 6.marca 2024 a nebude to jeho prvý koncert u nás. Fanúšikom odkázal, že okrem zaľúbených piesní, v ktorých je majster, dokáže riadne prekvapiť svojím tancom medzi divákmi či zoskokmi z pódia. Na svojom konte má zatiaľ šesť albumov, šiesty Once Upon a Mind vydal v októbri 2019. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame