Záver turné preplakala! Sima nám poskytla exkluzívny rozhovor

Obľúbená slovenská interpretka uplynulý víkend krstila nový album aj v Bratislave a zároveň ukončila svoje turné MASTERPIECE Tour. Naša Katka sa dostala priamo do zákulisia, v ktorom sa miešali všetky možné emócie.

V rámci turné k rovnomennému albumu (songy Ružová, Sám, V oblakoch poznáš z nášho éteru) sa Sima zastavila iba v šiestich vybraných slovenských a českých mestách. Ďalšie na zoznam nepribudnú, no Sima nám prezradila, že má do konca roka iba jeden voľný víkend, v rámci ktorého by si rada odskočila na krátku dovolenku. Po zvyšok roka však bude intenzívne koncertovať, takže fanúšikovia si určite prídu na svoje.

Albumu Masterpiece predchádzalo vydanie dvoch EP, no my už teraz vieme, že Sima si pre svojich fanúšikov pripravila ďalšie prekvapenie! Je ním nový merch a ďalšie exkluzívne produkty, ktoré sa k fanúšikom dostanú ešte do konca roka.

Krásne gesto svojim priaznivcom dala Sima aj počas samotného turné. Každý z prítomných sa stal totiž krstnou mamou a krstným otcom albumu. “Tak som to cítila. Nebyť týchto ľudí, nebola by som tu ani ja. Na koncerte v Prahe ma dokonca jedna z fanyniek rozplakala, keď prišla za mnou na stage a poklonila sa mi niekoľkokrát. Plakala ona, plakali ľudia v publiku, plakala som ja,” prezradila nám Sima.

Slzy tiekli aj bezprostredne po bratislavskom koncerte. “Je krásne sledovať, aké emócie sa v ľuďoch pri jednotlivých skladbách miešajú. Keď sme teraz prišli z pódia, všetci sme sa opäť rozplakali. Bola to poriadna jazda a som rada, že sme všetci vzájomne precítili tú energiu, ktorú sme si vymieňali.”

Rozhovor zo zákulisia si môžeš vypočuť aj tu:

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame