Adam Ďurica vydáva 2 nové videoklipy, a uzatvára kapitolu albumu Naše Hriechy

Adam Ďurica pripravil na koniec prázdnin ešte 2 videoklipy zo svojho úspešného albumu NAŠE HRIECHY a uzatvára tak jeho kapitolu.

„Videoklipy sme natočili na skladby Každý deň a Von. A bude to taká pomyselná bodka za týmto albumom. I keď sme toto leto dosť koncertovali, podarilo sa nám na pár dní dostať do štúdia. Trochu si oddýchnúť od kolotoča cestovania, koncertov. Konečne sme sa s chalanmi stretli v kľude, kedy sme sa mohli venovať hudbe a nahrávaniu. Začali sme pracovať na nových trackoch. Stále som ale cítil, že sme ešte nevyčerpali všetko, čo sme dali do albumu NAŠE HRIECHY, a tak sme s Lacom Rychtarikom urobili hneď dva videoklipy,“ hovorí Adam Ďurica.

Každý deň a Von tak uzatvárajú úspešnú kapitolu v Adamovej tvorbe, ktorú postupne zmapuje aj vo výberkovka jeho hitov. Tá je pripravená na jeseň tohto roka.

„Nerád by som sa opakoval, ale ako som už veľakrát hovoril, s každým albumom, alebo len piesňou, prichádza nová kapitola, nová podoba či poloha, ktorá nás stále niekam posúva. A to je dobre, lebo zostávať pridlho na jednom mieste tiež nie dobré. Takže na koniec septembra máme už naplánovaný nový singel,“ uzatvára Adam.

zdroj: oficiálna tlačová správa

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame