Adam Ďurica vydáva 2 nové videoklipy, a uzatvára kapitolu albumu Naše Hriechy

Adam Ďurica pripravil na koniec prázdnin ešte 2 videoklipy zo svojho úspešného albumu NAŠE HRIECHY a uzatvára tak jeho kapitolu.

„Videoklipy sme natočili na skladby Každý deň a Von. A bude to taká pomyselná bodka za týmto albumom. I keď sme toto leto dosť koncertovali, podarilo sa nám na pár dní dostať do štúdia. Trochu si oddýchnúť od kolotoča cestovania, koncertov. Konečne sme sa s chalanmi stretli v kľude, kedy sme sa mohli venovať hudbe a nahrávaniu. Začali sme pracovať na nových trackoch. Stále som ale cítil, že sme ešte nevyčerpali všetko, čo sme dali do albumu NAŠE HRIECHY, a tak sme s Lacom Rychtarikom urobili hneď dva videoklipy,“ hovorí Adam Ďurica.

Každý deň a Von tak uzatvárajú úspešnú kapitolu v Adamovej tvorbe, ktorú postupne zmapuje aj vo výberkovka jeho hitov. Tá je pripravená na jeseň tohto roka.

„Nerád by som sa opakoval, ale ako som už veľakrát hovoril, s každým albumom, alebo len piesňou, prichádza nová kapitola, nová podoba či poloha, ktorá nás stále niekam posúva. A to je dobre, lebo zostávať pridlho na jednom mieste tiež nie dobré. Takže na koniec septembra máme už naplánovaný nový singel,“ uzatvára Adam.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

zdroj: oficiálna tlačová správa

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame