Alan Murin & Tina zbúrali YouTube. Balada DO RÚK je balzam pre každé boľavé srdce 💔

O tom, že Alan Murin patrí medzi najtalentovanejších domácich interpretov súčasnosti, niet žiadnych pochýb. Z éteru Dobrého rádia poznáš viacero jeho hitov ako Prepáč, Lifestyle či Raz, Dva, Tri (v spolupráci s Kalim).

Rodák z Bratislavy, ktorý sa hudbe venuje od svojich 15-tich rokov a dokonca študoval vysokú školu v Londýne so zameraním na hudobnú produkciu a zvukové inžinierstvo, nedávno vydal svoj debutový album s názvom Trueself a ten exkluzívne predstavil svetu práve vo vysielaní Dobrého rádia.

Video: Alan Murin šokoval príhodou o prvom sexe a predstavil svoj debutový album

Alan Murin o novom albume Trueself

Súčasťou Alanovho albumu je aj balada s názvom Do rúk, ktorú naspieval ako duet spoločne s Tinou. Z vysielania Dobrého rádia túto skladbu poznáš už niekoľko týždňov, no až pred niekoľkými dňami Alan zverejnil skladbu aj na svojom YouTube kanáli a spôsobil tým doslova ošiaľ.

Skladba iba pár dní po zverejnení získala takmer 200-tisíc zhliadnutí (a číslo neustále rastie) a prakticky okamžite sa stala jednotkou v trendoch na YouTube.

O úspechu skladby svedčia aj reakcie divákov v komentároch k videu. Rovnako ako väčšina komentujúcich, aj Zuzana oceňuje spoluprácu práve s Tinou. “Počuť vás dvoch spolu je orgazmus pre uši 👌👍 neskutočne vám to spolu ide,” píše Zuzana.

“Alan ty si proste topka ♥️️ všetko čo dáš von má neskutočnú šťavu a ten najväčší význam 🙂 ďakujem za tvoje skladby ktorými si mi neraz vyčaril úsmev v ťažkých časoch 🙂 teraz som šťastne vydatá mam toho najúžasnejšieho muža vďaka ktorému mám úžasnú dcérku a pri počúvaní tejto pecky mi v hlave ide len to že som nesmierne vďačná za všetko čo mám ♥️️ len tak ďalej a prosím nikdy sa nezastav,” prihovorila sa Alanovi Magdaléna.

“Presne takého muža mám, ktorý ma vždy podrží a všetko zvladneme spolu,” uzatvára Jarmila.

Vypočuj si ako Alan predstavil skladbu Do rúk vo vysielaní Dobrého rádia:

Alan Murin predstavuje novinku Do rúk

“V pesničke Do rúk sa nájde každý, kto sa v živote hľadá, alebo má obdobie, ktoré ho momentálne skúša. Je veľmi dôležité si uvedomiť, že v tomto živote nás nikto neprichádza zachrániť, a že zachrániť sa môžeme len my sami,” prezradil Dobrému rádiu Alan Murin.

🎵 Skladbu Do rúk zaraďujeme do vysokej rotácie a tak ju budeš v našom vysielaní počuť častejšie. Nalaď si Dobré rádio na frekvenciách alebo cez internet.

Vypočuj si spoločnú novinku Alana Murina & Tiny:

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame