Alan Murin vydáva novú skladbu, videoklip aj album

Je to interpret, ktorý do svojich pesničiek vkladá kus seba.

Slovenský spevák a autor Alan Murin je jedným z najvýraznejších mladých talentov aktuálnej slovenskej hudobnej scény. Jeho prvý oficiálny singel z  debutového albumu TrueselfPrepáč sa v priebehu pár hodín od vydania stal číslom 1 v trendoch na platforme YouTube, pričom toto prvenstvo si udržal až niekoľko týždňov.

Teraz prichádza s novinkou Lifestyle, ktorú vydáva zároveň s príslušným tematickým videoklipom.

Túto novinku zaraďujeme do nášho playlistu, tak počúvaj Dobré rádio a užívaj!

“Toto video vzniklo 17. Septembra 2022. Vychádza dnes (22.9.) so spustením môjho debutového albumu TRUESELF. Približuje vám náš životný štýl a zobrazuje naše sny (Ako napr. Urus Mansory Limited 1 z 2 ale to teraz neni podstatné). Je plný autentických momentov a silných prežitkov, koré sa nám podarilo zachytiť (Ako napr. moj prvý tatérsky počin “LIFESTYLE” pod Bandurkovou pravou bradavkou). Som nesmierne vďačný, že môžem aj vďaka vám, ľuďom ktorí sú v tomto videu a všetkým blízkym žiť môj sen. Ďakujem,” napísal Alan do popisu pod videoklip.

“P.S. V deň natáčania nás opustil Oli Freak, týmto videom by sme si radi uctili jeho pamiatku a všetko to, čo spravil pre našu kultúru. Ďakujeme,” dodal na záver.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame