ALYA odpremiérovala novinku NECHCEM BYŤ SAMA. Exkluzívne v Dobrom rádiu!

Mladá slovenská interpretka ALYA prichádza s novinkou NECHCEM BYŤ SAMA, ktorá ťa svojím chytľavým rytmom dostane. V slovenskom éteri ti ju hráme zatiaľ iba my! Pozri si aj videoklip, ktorý k nej natočila.

Alya pôsobí na hudobnej scéne zhruba rok a počas svojej kariéry vytvorila už viacero zaujímavých skladieb. Zpredchádzajúcej tvorby určite stojí za zmienku jej pilotná skladba Máš Ma, ale aj ďalšie úspešné počiny, akými sú napríklad skladby SorryNebo alebo Mesto, na ktorej Alya spolupracovala s raperom Majselfom.

Novinka NECHCEM BYŤ SAMA vychádza spolu aj s pútavým videoklipom, v ktorom si zahral aj brat známeho herca Martina Klinčúcha, Pavol Klinčúch. Pop-rocková skladba vzišla z dielne producenta Mateja „Maxa“ Mikloša. „Rada trávim čas s ľuďmi, no rovnako mám rada aj svoju vlastnú prítomnosť a samotu. Nemám problém ju uprednostniť pred poloprázdnymi vzťahmi. No v piesni NECHCEM BYŤ SAMA spievam o vzácnom okamihu, v ktorom si uvedomujem a najmä priznávam, že dotyčný, s ktorým sa nám akousi náhodou skrížili cesty, asi za to stojí. Asi by som jeho prítomnosť rada vymenila za svoju vlastnú, pretože mám pocit, ako by sme sa poznali celú večnosť. Ako keby som po dlhom hľadaní tej správnej adresy, konečne našla opäť svoj domov. No už v ňom viac nechcem byť sama,“ uzatvára ALYA.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame