Billy Barman ťa s novinkou ROZTANCUJE. Je ochutnávkou nového ALBUMU

Kapela Billy Barman zverejňuje tretí singel z pripravovaného nového albumu. Ide o jednu z najtanečnejších piesní v doterajšej tvorbe bratislavskej skupiny. Nová skladba má názov Karamel, jej producentom je rešpektovaný hudobník Pišta Kráľovič, známy ako FVLCRVM.

Nový singel je predzvesťou piateho štúdiového albumu. Ten vyjde na značke Slnko Records na jar 2024. Spolupracujú na ňom s viacerými producentmi a hudobníkmi z domácej scény. “S Pištom sa poznáme veľmi dlho, obdivujeme jeho robotu a vždy sme chceli, aby nám spravil track. Dokonca sme aj susedia, takže mali sme to k nemu naozaj blízko,” hovorí kapela o spolupráci s FVLCRVM, ktorý je uznávaný v stredoeurópskom regióne a má už za sebou aj nočný headlinerský slot na hlavnom pódiu festivalu Pohoda.

K novej piesni vychádza aj klip, natočený na jeden záber na Grösslingovej ulici v Bratislave, kde sa často vyskytujú členovia Billy Barman a režisér videa Lousy Auber. Účinkuje kapela a jej fanúšikovia, nakrúcalo sa pri dvojnásobne zrýchlenom tempe skladby, aby sa dosiahol slowmotion efekt. O kameru sa postaral Mikuláš Bado.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame