Britney Spears mohla byť britskou princeznou. Popová hviezda kedysi padla do oka mladému Williamovi

Britská kráľovská rodina nebola z klebiet nadšená.

Popová princezná Britney Spears bola kedysi blízko k tomu, aby sa stala aj anglickou princeznou. Padla totiž do oka následníkovi trónu. Speváčka v rozhovore s Frankom Skinnerom už pred dvadsiatimi rokmi priznala, že bola s princom Williamom v mailovom kontakte, plánovali stretnutie a potom sa niečo pokazilo. „Pozvala som ho na večeru počas môjho britského turné a potom to nevyšlo,“ povedala Britney v rozhovore. Dohodnuté stretnutie mal odvolať samotný princ.

Britney Spears bola v tom období na vrchole slávy a jej hity dosahovali úspechy po celom svete. Odmietnutá Britney vôbec netušila, prečo William ich rande zrušil. Denník The Sun potom vypátral, že princ sa rozhodol ísť radšej na lov líšok. Správy o tom, že si speváčka a princ vymieňajú správy sa šírili už mesiace predtým a palác všetky fámy popieral.

Kráľovský životopisec Christopher Andersen vydal v minulom roku knihu práve o súkromnom živote Williama, Harryho a ich súčasných manželiek. „William a Spears sa snažili dať dokopy, keď boli mladí. Možno došlo aj k nejakým telefonických rozhovorom, ale nepamätám si na to, že by sa stretli,“ napísal vo svojej knihe.

V čase, keď Britney poskytla rozhovor, chodila s Justinom Timberlakeom. V tom istom roku sa rozišli a princ William zase o rok na to začal vzťah s Kate Middleton.  

zdroj: dobrenoviny.sk

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame