Budeš ho milovať! Deviaty štúdiový album od Pink je tu!!!

Pilotný singel Never Gonna Not Dance Again už veľa napovedal o tom, ako bude nový album rebelujúcej speváčky s dobrým srdcom znieť. Z nášho éteru poznáš už aj ďalší v poradí – Trustfall. A presne tak sa volá aj nový albumový počin Pink, ktorá sa v lete ukáže aj blízko našich hraníc.

Ešte v roku 2021 Pink v jednom z interview naznačila, že jej nadchádzúci album bude veľmi úprimný. Oficiálne však oznámila jeho vydanie až v novembri 2022, v televíznom programe Good Morning, America! Na sociálnych sieťach zároveň vtedy prehlásila, že pôjde o jej najlepší album, aký kedy vydala. Pri jeho tvorbe si totiž prešla ťažkým životným obdobím, a tak sa niet čomu čudovať. Ako matka si vytrpela kvôli chorobe dieťaťa, ako dieťa si vytrpela kvôli smrti otca. Práve tomu je venovaný v poradí tretí oficiálny singel z albumu Trustfall – When I Get There.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

S novým albumom je už zvykom oznámiť aj turné. To nadchádzajúce od Pink sa bude volať Pink Summer Carnival a zastaví sa aj vo viacerých európskych mestách, vrátane Viedne a Varšavy. Stane sa tak v júli tohto roka.

Medzi trinástimi skladbami albumu Trustfall už aj my máme svoje srdcovky. Pink zostala verná svojim rockovým baladám, v ktorých cítiť zodpovednú matku a milujúcu dcéru. Produkčne a hudobne jej s novým albumom pomáhali aj kamoši z kapely The Lumineers, Chris Stapleton a švédske duo First Aid Kid. Album Trustfall vychádza oficiálne 17. februára 2023.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame