Budeš ho milovať! Deviaty štúdiový album od Pink je tu!!!

Pilotný singel Never Gonna Not Dance Again už veľa napovedal o tom, ako bude nový album rebelujúcej speváčky s dobrým srdcom znieť. Z nášho éteru poznáš už aj ďalší v poradí – Trustfall. A presne tak sa volá aj nový albumový počin Pink, ktorá sa v lete ukáže aj blízko našich hraníc.

Ešte v roku 2021 Pink v jednom z interview naznačila, že jej nadchádzúci album bude veľmi úprimný. Oficiálne však oznámila jeho vydanie až v novembri 2022, v televíznom programe Good Morning, America! Na sociálnych sieťach zároveň vtedy prehlásila, že pôjde o jej najlepší album, aký kedy vydala. Pri jeho tvorbe si totiž prešla ťažkým životným obdobím, a tak sa niet čomu čudovať. Ako matka si vytrpela kvôli chorobe dieťaťa, ako dieťa si vytrpela kvôli smrti otca. Práve tomu je venovaný v poradí tretí oficiálny singel z albumu Trustfall – When I Get There.

S novým albumom je už zvykom oznámiť aj turné. To nadchádzajúce od Pink sa bude volať Pink Summer Carnival a zastaví sa aj vo viacerých európskych mestách, vrátane Viedne a Varšavy. Stane sa tak v júli tohto roka.

Medzi trinástimi skladbami albumu Trustfall už aj my máme svoje srdcovky. Pink zostala verná svojim rockovým baladám, v ktorých cítiť zodpovednú matku a milujúcu dcéru. Produkčne a hudobne jej s novým albumom pomáhali aj kamoši z kapely The Lumineers, Chris Stapleton a švédske duo First Aid Kid. Album Trustfall vychádza oficiálne 17. februára 2023.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame