Bývalý člen One Direction ohlásil vydanie nového singlu. Extrémne tajuplným spôsobom

Skladba sa má podľa dostupných informácií volať Heaven Won’t Be The Same a rovnaké meno by mal niesť aj tretí štúdiový album Nialla Horana! Fanúšikovia prekukli jeho tajuplné odkazy!

Stránka heavenwontbethesame.com je plná tajných náznakov nového albumu bývalého člena kapely One Direction. Faktom je, že prípravy na ňom ohlásil samotný Niall ešte koncom minulého kalendárneho roka. Viaceré diskusné fóra poukazujú na fakt, že príchod niečoho nového sľubuje práve táto doména. Oficiálne sa k nej zatiaľ nikto nehlási, ale… V jej popise (pozri okno vyhľadávača) sa objavuje tajuplný odkaz: NH3.

Nejde o chemický vzorec, ale pravdepodobne o iniciály speváka a číslo 3 má odkazovať na poradie štúdiového albumu. Aby tých skrytých symbolov a odkazov nebolo málo, ikonka sociálnej siete TikTok, ktorá je na spodnej časti stránky, odkazuje práve na profil Nialla Horana!

Samotný Niall sa hudobne prebudil aj na svojich sociálnych sieťach. V poslednom čase často vídať krátke videá, v ktorých hrá na hudobnom nástroji. Na Twitteri dokonca Niall nedávno použil aj hashtag #NH3, pričom nabáda svojich fanúšikov, aby danú stránku kontrolovali každý deň!

Tak čo? Bude z toho niečo?

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame