Ďalšie SPOJENIE Slovenska a Česka! Vypočuj si novú ALYU a ADAMA MIŠÍKA

Mladá a talentovaná speváčka Alya v spolupráci so známym českým interpretom Adamom Mišíkom vydáva emotívnu novinku s názvom TOTO NIE SI TY, ktorá nesie myšlienku a silný odkaz boja proti závislostiam. 

Inšpirácia témy boja so závislosťami vzišla na základe problému, ktorý je žiaľ aj v dnešnej dobe aktuálny. ALYA uchopila tému veľmi zodpovedne a v spolupráci s ADAMOM MIŠÍKOM spravili prostredníctvom krásnej skladby osvetu a potrebu jasnej a zreteľnej dôležitosti rozprávania o tomto probléme. „Občas sa môžeme ocitnúť v situácii, keď samých seba nespoznávame. Či už nás k tejto neželanej zmene doženie vlastné správanie a myšlienky, mentálne ťažkosti a sebadeštrukčné návyky, alebo naopak externé okolnosti, vymaniť sa z tohto ničivého a častokrát beznádejného kolobehu nie je jednoduché. Netreba však zabúdať, že nech prežívame čokoľvek, nemusíme na to byť sami a nemusíme sa báť vyhľadať pomoc,“ hovorí Alya.

Celý príbeh podčiarkuje vizuálne spracovanie  režiséra Martina Mika z dielne Illuminate, ktorý uchopil tému trefne a obaja interpreti si zahrali vo videoklipe neľahkú úlohu, ktorú stvárnili naozaj bravúrne.

O mix novinky TOTO NIE SI TY sa postaral producent  Matej „Maxo“ Mikloš a master skladby spravil Miroslav Chyška. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame