DARČEK od Kristíny je tu! Vypočuj si novinku TATRANCI

Tomu sa hovorí vianočné prekvapenie! Kristína nezabúda v týchto predsviatočných dňoch na svojich fanúšikov, ktorým posiela vianočný darček v podobe novej piesne Tatranci. Hudbu zložil Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj.

“Myslím si, že je ten najsprávnejší čas na zimný romantický príbeh s troškou humoru. Ďakujem za opäť inšpirujúcu spoluprácu pre mňa s jedinečným autorským tímom, hudobným producentom Martinom Kavuličom a textárom Kamilom Peterajom. Táto spolupráca a pieseň Tatranci bola pre mňa zábavou, pretože ja zatiaľ nelyžujem a nikdy som nič v tomto duchu nezažila, o čom spievam. Takže o to viac som si interpretáciu užívala a bavila sa pri nahrávaní,” povedala pre TASR Kristína.  

Speváčka spolupracuje s Kamilom Peterajom už od roka 2008, keď vydala debutový album Ešte váham. “Po množstve vianočných ‘salónkových’ pesničiek, keď nám cukor či iné sladidlá doslova vytekali aj z uší, tentoraz niečo iné. Ľahké crazy pre všetkých, ktorí zažili ťažké začiatky na lyžiach. Zažil to v Tatrách takmer každý a, samozrejme, aj prvú pomoc krásnym babám v overaloch, ktorá tak dobre padne, keď bezmocne ležia na svahu a potrebujú prvú lyžiarsku pomoc – postaviť ich na nohy,” dodáva známy textár.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

“Veľmi sa teším z tejto pesničky, ktorá je veselá, tanečná a so zimnou tematikou. Takáto kombinácia nie je úplne bežná. V pesničke som použil netradičný nástroj drumbľu a moju obľúbenú fujaru. Verím, že sa bude páčiť nielen Tatrancom,” doplnil autor hudby Martin Kavulič.   

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame