DOBRÁ SPRÁVA! Lewis Capaldi sa ozval a pripravil PREKVAPENIE

V júni sa pod ťarchou psychických a fyzických problémov rozhodol dať si pauzu. Prestal byť aktívny na sociálnych sieťach, no na hudbu očividne nezanevrel. Na Nový rok totiž Lewis potešil fanúšikov až piatimi novými skladbami!

Obľúbený spevák je už niekoľko mesiacov v rukách profesionálov, ktorí ho dávajú dokopy. Starostlivosť si pochvaľuje a dokonca zaznamenal zlepšenie svojho zdravotného stavu. Po dlhých týždňoch čakania a ústrania sa Lewis prihovoril svojim fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí. “Faktom ostáva, že sa stále učím žiť s Tourettovým syndrómom a jeho následkami,” napísal. Pozitívne je, že sa chystá na pódiá opäť vrátiť. Len potrebuje čas.

Dobrou správou tiež je, že na hudbu Lewis Capaldi nezanevrel, práce naopak. Zverejnil nové skladby, ktoré sa okamžite na streamoch uchytili. Volajú sa Strangers, A Cure For Minds Unwell, Old Navy Blue, Tha Ancient Art Of Always F*cking Up a Someone I Could Die For.

V priebehu pár hodín tak opätovne vzrástol záujem aj o dokumentárny film o živote Lewisa Capaldiho na Netflixe. Odporúčame!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame