DOBRÉ SPRÁVY pre Eda Sheerana. Dnes vydal NOVÝ album a VYHRAL súd

Ešte pred pár dňami sa ryšavý spevák vyjadril, že ak ho súd uzná vinným z plagiátorstva, zavesí hudobnú kariéru na klinec. To sa však nestane.

Pre Eda to nebol prvý súdny proces tohto typu, často čelí obvineniam, no doposiaľ vždy uspel a dokázal svoju nevinu. Pred pár hodinami obletela svet správa o tom, že je zbavený podozrenia z okopírovania skladby Let’s Get It On od Marvina Gayeho. Porote trvalo niekoľko hodín, kým dospela k verdiktu. Vynesenia rozsudku sa osobne zúčastnila aj Edova manželka Cherry, ktorá tiež vyhrala boj nad oveľa väčším nepriateľom – nádorovým ochorením.

Spevák manželkinu chorobu znášal veľmi zle a prežíval skutočné peklo. Okrem toho mu v rovnakom období umrel najlepší kamarát, no s nezávideniahodnou situáciou sa vyrovnal tak, ako správny manžel, otec a hudobník. Všetko dal zo seba von, a preto je jeho najnovší album Subtract veľmi emotívnym.

Ide o piatu štúdiovú nahrávku talentovaného speváka, posledný album s matematickým označením. Subtract je výraz pre mínus. Ed svojím albumom všetkým dokazuje skvelý cit na prácu s textami a skladaním hudby. Obklopil sa však aj zvučnými menami, napríklad Fredom Againom, Maxom Martinom a Shellbackom.

Na albume je spolu 14 skladieb, v deluxe a vinylovej edícii ešte viac. V Dobrom rádiu sme ti alo prví v slovenskom éteri zahrali titulný singel Eyes Closed. Lebo najnovšie hity hráme ako prví a dobré správy prinášame ako jediní.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame