Dobré správy pre fanúšikov IMT Smile. Album, videoklip aj plánované turné

Obľúbená kapela z Prešova vydala v novembri nový album Život človeka. Pred Vianocami potešila priaznivcov videoklipom k jednej zo skladieb. Poznáme aj termíny koncertov na rok 2023.

Videa sa konkrétne dočkal singel Bolo to tak dávno. Kapela si ním pripomína 30. výročie od svojho vzniku. “Text napísal Vlado Krausz, ktorý dokonale vystihol ohliadnutie sa za tými 30 rokmi, ktorých je aj on pevnou súčasťou. Takisto cítim, že pieseň je v istom zmysle slova aj poďakovaním pre fanúšikov IMT Smile,” povedal pre TASR na margo videoklipu Ivan Tásler. O finálny strih a podobu videoklipu sa postaral gitarista skupiny Tomáš Slávik.

Skupina IMT Smile oslávila svojich 30 rokov od svojho založenia. V lete 2022 si symbolicky v Prešove, na Dobrom festivale, prevzali platinový album za predaj a streamy albumu Srdce Rozum Boulevard a zároveň uviedli do života Box 30×30. 

Táslerovci zároveň ohlasujú aj koncertné turné  na rok 2023 IMT Smile Tour 2023. Vrcholom turné budú koncerty na Bratislavskom hrade a vo Východnej. Začnú ho 5. mája Nové Zámky, ďalšími zastávkami budú deň nato Trenčín, Michalovce (12. 5.), Poprad (13. 5.), 30. júna a 1. júla Bratislava a 7. júla Východná. “Koncert vo Východnej patrí už neodmysliteľne k nášmu koncertnému letu. Je to pre nás nádherný zážitok, vidieť tak veľa ľudí zabávať sa v slnku či v daždi na tak krásnom mieste, je to nezabudnuteľná atmosféra,” dodáva Ivan Tásler. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame