EXKLUZÍVNE! Spoločnú skladbu YAELA a ALYE ti hráme iba my!

Dlhoočakávaná novinka prichádza aj s videoklipom. Vieme, kedy a kde si ho môžeš pozrieť.

Po letnej pauze sa YAEL opäť hlási o slovo a v spolupráci s ALYOU prinášajú chytľavú skladbu, ktorá môže byť predzvesťou niečoho väčšieho, nakoľko sa mladý interpret na istú dobu odmlčal. Horúca novinka, ktorá nesie názov Nebo, je skladbou popového žánru, v ktorej spojili svoje sily interpreti Illuminate. Výsledkom je krásna a emotívna skladba, ktorá chytí za srdce. 

Interpreti prezradili, že skladba Nebo vznikala na netradičnom mieste na chate v srdci lesa, kde mali možnosť načerpať potrebnú atmosféru, ktorú sa obom umelcom podarilo premeniť v tvorivom procese na krásny výsledok.

Novinku Nebo hudobne spracoval Matej „Maxo“ Mikloš a master skladby spravil Miroslav Chyška. Pod vizuálne spracovania sa podpísal Martin Miko z Illuminate. Atmosféru skladby zachytil pri západe slnka na skalnatom útese. „Skladbu Nebo by sme radi s ALYOU venovali všetkým, ktorým sa v živote občas dejú nechcené udalosti, no neboja sa prekonávať prekážky a idú odhodlane za svojím snom,“ uzatvára YAEL. Aj túto novinku sme ti zahrali ako prví!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame