Fanúšikovia Linkin Park jasajú! Kultový album sa dočká reedície, počuť bude aj Chestera

V marci uplynie presne 20 rokov od vydania štúdiovky Meteora od americkej kapely Linkin Park. Meteora patrí medzi najpredávanejšie albumy tisícročia. Poznáme dátum vydania.

Členovia kapely sa rozhodli potešiť svojich verných fanúšikov špeciálnou verziou albumu Meteora, na ktorej budú aj doposiaľ nezverejnené a raritné materiály. Všetko už teraz odštartovalo zverejnenie doposiaľ nevydanej piesne Lost, ktorej základ vznikol počas nahrávania albumu Meteora. Súčasní členovia kapely našli skladbu v štúdiovom archíve, vrátili sa k nej a dokončili ju.


 “Nájsť ju bolo, ako objaviť obľúbenú fotku, na ktorú ste dávno zabudli,” nechal sa počuť Mike Shinoda a dodal: “Fanúšikovia nám často písali, aby sme vydali niečo s Chesterovým hlasom (spevák Chester Bennington zomrel 20. júla 2017 vo veku 41 rokov). Som nadšený, že sme to mohli urobiť týmto špeciálnym spôsobom.”

Výročná reedícia k dvadsiatym narodeninám albumu Meteora vyjde 7. apríla 2023 ako limitovaný Super Deluxe Box Set a tiež ako 3CD. Videoklip, ktorý skladbu Lost propaguje, využíva grafiku v štýle japonského animé a vznikol z útržkov najrôznejších záznamov z archívu kapely a známych klipov. 

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame