Harry Styles ŠOKUJE v tom najlepšom zmysle slova! POZRI, aký husársky kúsok sa mu podaril!

Anglického speváka a skladateľa Harryho Stylesa miluje a obdivuje pre jeho šikovnosť a talent azda každý. Od roku 2017 ho poznáme aj ako herca, kedy debutoval v celovečernej vojnovej dráme Dunkirk, no a účinkuje i v pripravovaných filmoch My Policeman a Don’t Worry Darling, kde stvárni hlavnú postavu.

Režisérka posledného spomínaného filmu, Don’t Worry Darling, Olivia Wilde, nedávno priznala, ako vznikla úvodná skladba k jej filmu. Ak už šípiš, že ju má na svedomí Harry, je to tak!

“Harry mi zavolal a opýtal sa ma, aká je úvodná pieseň, aká je melódia. Povedal som, že neviem. Bola som pripravená napísať rôznym skladateľom, textárom… Spýtala som sa Harryho, či má niečo ny mysli, nejaký nápad. On povedal, že si to premyslí,” pousmiala sa Olivia pri spomienke na ich rozhovor.

“O päť minút neskôr mi poslal demo zo svojho klavíra a to bolo to, čo skončilo vo filme. Zavolal mi a povedal: “A čo toto?” A ja som si povedal: “Áno, to je ono. To je ono!. A to je naozaj šialené, že si to urobil za päť minút!,“ pokračovala Olivia.

“Chcel som niečo, čo by mohlo byť sladké aj strašidelné. Pamätám si, že som to prvýkrát hral na klavíri a malo to v sebe akýsi pocit domácej detskej riekanky. Aplikované na rôzne momenty vo filme si myslím, že to vyžaduje niekoľko rôznych životov,” okomentoval Harry.

zdroj: https://www.music-news.com/

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame