Hra Múdrejší ako piatak oslavuje prvé narodeniny! Toto sú najlepšie momenty uplynulého roka

Pri sledovaní alebo počúvaní vedomostných hier je machrom každý! Ale keď dôjde na lámenie chleba (testovanie vedomostí), situácia sa rapídne zmení! Našťastie, u nás je skúšanie pred tabuľou veľkou zábavou! Zapoj sa aj ty do hry a získaj parádnu cenu!

Už rok sa v Dobrom ráne s Adamom a Kickou hráme vedomostnú hru Múdrejší ako piatak. Učivo z piateho ročníka základnej školy mnohým z nás už dávno vyšumelo z hláv, no niekedy nás čerstvo prebudené mozgové bunky ešte dokážu prekvapiť! Každé pracovné ráno…

Dva predmety z druhého stupňa ZŠ, dve otázky pre teba a dve pre jedného z našich moderátorov. V prípade remízy rozstrelová otázka. Jednoduché pravidlá, poriadna dávka zábavy! Kicka s Adamom pre teba pripravili prierez toho, ako zábavne naša hra znela v uplynulých mesiacoch! Ak si trúfaš, daj nám o sebe vedieť a možno sa už čoskoro, tesne pred pol ôsmou ráno, ozveme práve tebe!

To najlepšie z hry Múdrejší ako piatak. MUSÍŠ POČUŤ!

Dokáž nám aj sebe, že si múdrejší ako piatak a zaregistruj sa! Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár na našom webe alebo napísať správu na 0940 621 222 s textom, že chceš hrať hru Múdrejší ako piatak a my ťa radi vyvoláme k tabuli!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame