Je to oficiálne! Hviezda tohtoročných Grammy ohlásila turné

Minulé leto patril album Renaissance k tým najočakávanejším. Bol veľkým comebackom v jej kariére a aj vďaka tomuto počinu má doma toľko cien Grammy, ako nikto iný. Dobrou správou je, že Beyonce, o ktorej je reč, tento rok vyrazí na turné. Zastaví sa aj na Slovensku?

Náznaky o možnej koncertnej šnúre Beyonce sa objavili ešte vlani. Dnes už vieme, že turné k jej ostatnému albumu sa stáva realitou. Dokonca poznáme aj zoznam miest, ktoré so svojou šou navštívi. Skladby zo siedmeho štúdiového albumu tejto fenomenálnej speváčky, ktoré poznáš aj z nášho éteru, si budeš môcť užiť vo viacerých európskych mestách. Žiaľ, Viedeň, Budapešť, Praha a ani Bratislava na zozname nie je.

V rámci európskej časti zavíta Beyonce do 15 miest, najbližšie k nám bude 27. júna vo Varšave. Renaissance Tour sa začne na Britských ostrovoch 10. mája, prvý koncert je plánovaný v Cardiffe, nasleduje Edinburgh, Sunderland a najviac koncertov (až päť) odohrá na prelome mája a júna v Londýne.

Ďalšou zastávkou je napríklad Štokholm, Brusel, Paríž, Barcelona, Amsterdam, Hamburg či Frankfurt. Následne sa presunie do Kanady a USA.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame