Jej energia je obdivuhodná! Čerstvo rozídená Taylor Swift počas turné stíha točiť aj nový videoklip

Momentálne najlepšie zarábajúca hviezda využije každú voľnú minútu na to, aby potešila svojich fanúšikov. Prestávky na turné si v týchto dňoch vypĺňa prípravou nového videa. Natáčať ho má v anglickom Liverpoole.

Namiesto toho, aby 11-dňovú prestávku využila na oddych, ona radšej maká. Nový videoklip vzniká vo Veľkej Británii a médiá špekulujú o tom, ku ktorej skladbe má byť. Podľa bulvárnych novín mala Taylor prežiť v Liverpoole 48 hodín a točila v blízkosti historických pamiatok St George’s Hall a Cunard Building, ktoré nájdeš v centre mesta. Spolu s Taylor sa podarilo paparazzom zachytiť aj herečku Joey King.

Fanúšikovia filmu The Batman z roku 2022 s Robertom Pattinsonom a Zoe Kravitzovou v hlavných úlohách tieto lokality poznajú veľmi dobre tiež. Ozývajú sa preto hlasy, že video bude mať spojitosť aj so singlom Taylor Swift, ktorý je o superhrdinoch, prípadne by sa video v tomto duchu mohlo k nemu hodiť.

V stávke sú skladby Vigilante Shit alebo Getaway Car. Ide skôr o temnejšie, dramatickejšie skladby z tvorby 33-ročnej megahviezdy. A možno sa videoklipu dočká úplne iná skladba zo skorších albumov Taylor Swift. Zostaň s nami a budeš v obraze!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame