Johnny Depp bude režírovať po 25 rokoch nový film

Johnny Depp sa prvýkrát po 25 rokoch postaví za kameru, aby režíroval film Modigliani.

Herec z Pirátov z Karibiku, ktorý v roku 1997 debutoval celovečerným režijným debutom The Brave, bude režírovať film o talianskom umelcovi Amedeo Modiglianim.

“Sága o živote pána Modiglianiho je pre mňa neuveriteľnou cťou. Cením si, že ju môžem uviesť na plátno,” uviedol Depp vo vyhlásení pre The Hollywood Reporter. “Jeho život bol plný veľkých ťažkostí, ale nakoniec prišiel triumf – univerzálny ľudský príbeh, s ktorým sa môžu všetci diváci stotožniť.”

Depp bude spolupracovať na filme aj po boku hereckého veterána Al Pacina a producenta Barryho Navidiho a projekt sa údajne začne nakrúcať na jar 2023.

“Tento projekt bol Alovmu srdcu veľmi blízky. Al ma pred mnohými rokmi zoznámil s hrou Modigliani a ja som si ju okamžite zamiloval,“ dodal Navidi. “Toto je kúsok z Modiho života a nie životopis. Mojím snom bolo opäť pracovať s Johnnym.”

Film je založený na rovnomennej hre Dennisa McIntyra a pre filmové plátno ho upravili Jerzy a Mary Kromolowski.

Príbeh sa odohráva v Paríži v roku 1916. Maliar a sochár zažíva turbulentných a rušných 48 hodín, ktoré sa stanú prelomovým bodom v jeho živote a nakoniec upevnia jeho povesť umeleckej legendy.

zdroj: https://www.music-news.com/

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame