KOHO si vyberieš TY? Sú tu NOVÉ albumy od Toma Grennena aj Nialla Horana

Týždeň veľkého súboja dvoch talentovaných a sexi spevákov z Britských ostrovov je tu! Kým bývalý člen One Direction vydal svoj tretí štúdiový album The Show 9. júna, už zajtra, a teda presne týždeň po ňom, prichádza s tretím albumom aj Tom Grennan.

Skladby z oboch albumov už dobre poznáš, lebo najnovšie hity ti hráme ako prví a dobré správy prinášame ako jediní! Novinka od Toma dostala názov What Ifs & Maybes a spevák i skladateľ v jednej osobe na nej pracoval už od apríla 2021. To, ako bude album znieť, sme si už mohli vypočuť vďaka singlom Remind Me, All These Nights, Here či How Does It Feel. Všetky štyri single sme ti do slovenského éteru priniesli v premiére.

“Musím využiť terajší moment, keď sa cítim ako v oku silnej búrky. Bolo to bláznivé obdobie a ja som plný dojmov a emócií. Potrebujem ich dať zo seba von, kým ma tá búrka opäť pohltí,” povedal v máji 2021 Tom v jednom zo svojich rozhovorov na adresu pripravovaného albumu. Na rozšírenej verzii What Ifs & Maybes budeš môcť nájsť aj skladbu Lionheart (Fearless), ktorú Tom produkoval s DJom Joelom Corrym. Aj tú v Dobrom rádiu hráme a dokonca sa stala hymnou anglických futbalistov počas svetového šampionátu FIFA World Cup 2022.

O pár dní skôr však vydal nový album aj Ír Nial Horran. Dlho sa špekulovalo o tom, či sa na štúdiovke The Show objaví aj duet s Harrym Stylesom, no nestalo sa tak. Napriek tomu verejnosť, fanúšikovia aj kritika prijali Niallov album s nadšením. “To, čo ho robí takým špeciálnym, je moja spoveď. Zachytáva to, čím si momentálne v živote prechádzam. Ako človek, ako hudobník, ako textár,” vyjadril sa svojho času v rozhovore.

Na albume The Show nájdeš 10 skladieb, najnovší singel Must Be Love ti dokonca hráme na Slovensku ako jediní! Hudobní kritici dali Nialovi 83 bodov zo 100. U nás nestratil ani jediný!

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame