Dobré rádio pozýva na koncerty na nábreží Dunaja: Vystúpia Ronie, Alya aj Yael!

Po tom, čo Dobré rádio minulý týždeň spustilo svoje vysielanie v Bratislave na frekvencii 107,0 MHz, má pre teba ďalšie prekvapenie!

Najnovšie hity a len dobré správy sa už konečne šíria hlavným mestom Slovenska, avšak to zďaleka nie je jediné, čo sme si pre teba pripravili.

Osláv s nami štart vysielania Dobrého rádia v Bratislave priamo na nábreží Dunaja! V piatok 19.5.2023 o 18:00 svojich fanúšikov poteší krásna bratislavská speváčka Ronie, ktorú poznáš aj z našich playlistov. Pre Ronie a jej fanúšikov má piatkový koncert Dobrého rádia špeciálnu príchuť – pôjde totiž o jej prvé vystúpenie po zhruba trojročnej koncertnej pauze. Ronie a jej návrat na koncertné pódiá si preto rozhodne nenechaj ujsť!

Dobré rádio bude s poslucháčmi oslavovať aj nasledujúci deň. V sobotu 20.5.2023 taktiež o 18:00 si nenechaj ujsť koncert talentovanej mladej bratislavskej speváčky menom Alya. Speváčku, ktorá sa občianskym menom volá Angelika Kollmannová, poznáš z playlistov Dobrého rádia, kde sme ti ako jediné slovenské rádio v dvoch exkluzívnych premiérach postupne predstavili najskôr jej singel Máš ma a nedávno aj jej novinku Sorry. Alya si rýchlo získava srdcia fanúšikov a ešte o nej budeme veľa počuť! Nenechaj si preto ujsť príležitosť zažiť naživo jeden z jej prvých koncertov v kariére.

Hlavnou hviezdou sobotného večera bude sympatický Bratislavčan s exotickým zjavom Matúš Kolárovský alias Yael. Talentovaný fešák, ktorý v súčasnosti patrí medzi najobľúbenejších mladých umelcov, zaháji svoje vystúpenie ihneď po Alyi a ukončí ním dvojdňové oslavy Dobrého rádia.

Počas víkendových koncertov sa budeš môcť stretnúť aj s moderátormi Dobrého rádia Miškou “Kickou” Kickovou a Lukim Turiakom, ktorí sa predstavia, ako inak, v roli moderátorov podujatia. Oplatí sa ti s nami stráviť oba koncerty od začiatku až do konca, nejaké prekvapenia sme si totiž ešte predsa len nechali v zálohe.

Stretneme sa 19. a 20. mája na Námestí M. R. Štefánika pred novou budovou SND! 🥳💃🕺

Vstup na všetky vystúpenia je zdarma, potešíme sa však fotkám z koncertov na Instagrame s označením nášho profilu @dobreradio.

Zdieľať na Facebooku
Poslať cez WhatsApp
Poslať mailom
Vytlačiť

Odporúčame